Misto713

Nečakajme, že sa ten, koho milujeme sa bude podobať nášmu ideálu, ale prispôsobme svoj ideál tomu, koho milujeme.

Gaia avatar

Novinky

Správy

Dva týždne v Uličke

Dva týždne v uličke - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3559":
kometa
Tohle je prostě lahůdka! Díky moc za překlad, výborně jsem se bavila na první i na druhé čtení smiley
neshi
perfektné to bolo, ja som len čakala čo ten vyživovací elixír spôsobí okrem toho , že vela jedol - nejakú závislosť alebo tak XD, ale celé sa mi to páčilo :)
Sharlaid
Co na tom, že to není slash? Tvůj výběr povídek jsem vždy oceňovala a oceňovat nepřestanu.

Já teď budu "se slinou u huby" čekat na jakýkoliv tvůj další překlad.smiley
cim
Paráda smiley Nápaditý a veselý příběh smiley Ještěže Harryho budou všichni vykrmovat jen 14 dní, jinak by neprošel dveřmi ani do vlaku smiley
Misto713
preeeeco mi to posiela odpoved PRED komentar? T_T webgarden ma nema rad.
Gigi...
páni to bylo něco... málem jsem padala smíchy ze židle... Harry Potter, který miluje jízdu vozíkem, všichni mu nutí vyživovací elixír a pes ho poráží ve hře... to je jedinečný... a bodyguard na skříni... smiley vážně děkuji, že ses do toho pustila... hlavně když se podívám na tu délku... o blogu newim... mnoho, co znám, je jen slash nebo het nebo dohromady, ale srandičky tam moc nejsou... tady se to ale krásně vyjímá... jen tak se chci zeptat (asi jsem slepá nebo to v komentu není) jak se jmenuje ta povídka, kde je Harry ten zlatucký gay?... a vím, že jsi asi ještě ve fázi rozhodování, ale hlasuju pro tu temnou snarry jako další překlad... smiley
Misto713
Vola sa to "Harry Potter and the Pretty Sorcerors Balls" - Harry Potter a krasne mudrcove gule. napisala to NGX´s Girl X. (http://www.fanfiction.net/s/1297222/1/Harry_Potter_and_the_bPretty_b_bSorcerors_b_bBalls_b)

tiez je to dobra sranda. a ano, asi sa rozhodnem pre to temne snarry, je to zatial najkratsie a, no, je to snarry. ;)
Misto713
Ok, moja prva neslashovka je tu. len neviem, kolko ludi si to precita, kedze toto je blog pre slasherov ;) takze ak viete o nejakom blogu, na ktorom by si to precitalo viac ludi, kludne to tam uverejnite, mne to vadit nebude a autorke mam pocit ze tiez nie (takmer nemala ani zaujem vediet, ze vobec niekto jej pracu preklada, takze pochybujem ze bude vadit, ak sa to objavi niekde inde na nete - ak tam bude jej meno, samozrejme).len mi poslite odkaz, ok?