Misto713

Nečakajme, že sa ten, koho milujeme sa bude podobať nášmu ideálu, ale prispôsobme svoj ideál tomu, koho milujeme.

Gaia avatar

Novinky

Správy

Nocturne

2. kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8880":
souhlasím, taky jsem omámená, jak Harry, neschopná slov, a stadím se, že jsem tu ještě nezanechala komentář, přesto, že to čtu už asi po sedmé, tuhle povídku MILUJU smileysmileysmiley
Zuzana
Potrebujem plastickú operáciu, lebo toho priblblého výrazu čo mi zostal v tvári sa asi ináč nezbavím, toto bola sila. Nemám slov, krása som rada, že som túto poviedku našla.
____________________________
ZJTrane
Janica
Tak tohle tu nemá žádné komentáře nejspíš proto, že všichni jen zůstali čumět do monitoru s otevřenou pusou... Přesně jako já. No, tahle povídka, to je fakt síla... Já tu budu blbě čumět asi ještě hodně dlouho... V hlavě vymleto... Teď se mi podařilo zase zvednout čelist a pro změnu jsem se začala přiblbě uculovat... Je to nádherný. Fakt umělecký dílo! Normálně, když čtu nějakou Snarry povídku, která se mi fakt líbí, tak se nemůžu zastavit a čtu a čtu, dokud se nedočkavě nedostanu až na konec. Tady se ale bojim, že už ten konec bude a ten úžasný zážit ze čtení bude pryč. Tak to čtu po kousíčkách a oddaluju to jak se jen dá. A taky se bojím, že tady konec nebude nijak happy... Ale v každém případě tuším, že je to nejlepší FF, jaké jsem četla. Lidi, mě se to tak strašně líbí smiley... Děkujuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!